(25) 682 50 03
skip to the main content area of this page
O Firmie
O Firmie

SEWIM Sp. z o.o.

powstała w 1993 roku. Jej flagowym produktem jest profesjonalny sprzęt Sewim design rehabilitacyjno-kulturystyczny. Stanowi on podstawę wyposażenia siłowni kulturystycznych, młodzieżowych sal gimnastycznych, gabinetów rehabilitacyjnych oraz sal treningowych dla wojska, policji, straży pożarnej, oraz aresztów i zakładów karnych.

Świadectwem możliwości konstrukcyjnych, technicznych i technologicznych firmy jest wieloletnia produkcja hydraulicznych wózków paletowych niskiego lub wysokiego podnoszenia. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych malowanych lub ocynkowanych galwanicznie i ogniowo a także wykonanych z materiałów nierdzewnych, kwasoodpornych oraz aluminium.

Naszym najnowszym produktem jest linia przyrządów opartych na regulowanych siłownikach hydraulicznych - FORMA. Wyselekecjonowane produkty mogą stanowić kompletne wyposażenie siłowni, która nie wymaga dużej przestrzeni użytkowej.

Firma Sewim Sp. z o.o. oferuje również konstrukcje znajdujące zastosowanie w handlu, magazynowaniu oraz w produkcji spożywczej (np. mięsnej, mleczarskiej lub cukierniczej). Takie dedykowane produkty wykonujemy w oparciu o własną dokumentację oraz zgodnie z potrzebami klienta.


Produkty SEWIM Sp. z o.o.

Konstrukcja oparta jest głównie na profilach zamkniętych o wymiarach 80x60x3mm, co sprawia, że jest ona wyjatkowo stabilna, oraz zapewnia ćwiczącemu poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort. Stosowanie w szerokim zakresie elementów chromowanych, cynkowanych i oksydowanych, oraz specjalnie wykonanej tapicerki gwarantuje funkcjonalność i estetyczny wygląd przez długi okres użytkowania, niezależnie od ilości ćwiczących.

Przyrządy testowane są przez fachowców od rehabilitacji ruchowej oraz przez uznanych kulturystów Sewim factory profesjonalnych, dlatego swą jakością dorównują wyrobom najlepszych firm zachodnich i przeznaczone są głównie do profesjonalnych siłowni, sal treningowych w szkołach, hotelach, wojsku i policji oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest ich specjalna wytrzymałość.

Kolorystyka konstrukcji przyrządów i tapicerki jest do wyboru z szerokiej palety kolorystycznej. Istnieje możliwość dokonania zmian w konstrukcji przyrządów podyktowanych konkretnymi wymogami użytkowników pod warunkiem że nie wpłynie to ujemnie na bezpieczeństwo ich użytkowania i zgodne będzie z wymogami obowiązujących norm bezpieczeństwa. Budowa przyrządów umożliwia dowolną konfigurację stosów obciążeń z wykorzystaniem odważników o wadze 2,5kg , 5kg, 10kg i ich zestawianie w niektórych z nich nawet do 280kg. Oferujemy wykonywanie planów zagospodarowania wg dostarczonych danych sal siłowni, a także wykonanie modyfikacji przyrządów zgodnie z wymogami i potrzebami użytkownika. Trwałość i odporność konstrukcji pozwala na oferowanie wieloletniej gwarancji na ich bezawaryjne funkcjonowanie.

Przyrządy oferowane przez SEWIM poddane zostały badaniom z pozytywnym wynikiem w niezależnym instytucie posiadającym certyfikat PCA w Warszawie na ich zgodność z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zawartymi w PN-EN 957:1999, PN-En 957-1:1999, PN-EN 957-2:1999, PN-EN 1270:1999 oraz ogólnie PN-EN 1176-1:2001.


Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem, a na życzenie wskażemy najbliższego użytkownika naszego sprzętu gdzie osobiście można się przekonać o jego zaletach i jakości.