(25) 682 50 03
skip to the main content area of this page
Rekomendacje
Rekomendacje
 

Miński Klub Sportowy KWADRAT

2013-11-23 00:00:00 Miński Klub Sportowy KWADRAT


Dziękujemy firmie Sewim że chcieliście Państwo dźwignąc z nami trud organizacji XXIV Mistrzostw Polski Juniorów oraz XXXVII Mistrzostw Polski Seniorów w trójboju siłowym.


Albert Szczygielski
MKS Kwadrat


Firma Sewim Sp. z o.o.

2013-08-27 00:00:00 Jednostka Wojskowa 4228 Kraków


w okresie od 01.01.2012r. do 16.08.2013r. w ramach zadań 51/2012 oraz 76/2013 zawaratych z Jednostką Wojskową 4228 Kraków, dostarczyła do jednostek wojskowych z województwa małopolskiego, śląskiego, pomorskiego, mazowieckiego urządzenia sportowe... Dostawy były zawsze realizowane z należytą starannością, urządzenia spełniały wymagania jakościowe. Firma oceniana jest dobrze przez użytkowników urządzeń w jednostkach wojskowych z rejonu odpowiedzialności Jednostki Wojskowej 4228.


płk. Eugeniusz Orzechowski
Jednostka Wojskowa 4228 Kraków


Paweł Filleborn

2010-01-30 00:00:00 Paweł Filleborn


dla firmy SEWIM z wyrazami podziękowania za profesjonalny sprzęt treningowy.


Paweł Filleborn
Wieloktrotny mistrz Polski, wicemistrz Europy, brązowy medalista mistrzostw świata par, mistrz świata w kategorii masters (powyżej 40. roku życia)


Z dużą satysfakcją stwierdzam

2006-01-18 09:00:00 Komenda Portu Wojennego Świnoujście


iż firma SEWIM należycie wywiązała się z umowy na dostawę i montaż sprzętu sportowego do ćwiczeń siłowych w Komendzie Portu Wojennego Świnoujście.
     Usługa została wykonana w umowionym terminie i zamontowana w sposób profesjonalny. W przyszłości ewentualna współpraca z Państwem będzie dla nas przyjemnością. Wierzę, iż respektowane na co dzień przez Państwa firmę zasady uczciwej gry rynkowej przyczynią się do budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw i polskiej gospodarki, a także pozwolą Państwu osiągnąć sukcesy rynkowe.


kmdr Jacek Słomiński
Komenda Portu Wojennego Świnoujście


Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży "Młodzież Polska

2001-10-04 10:00:00


zakupiło w latach 1999-2000 w firmie SEWIM 80 zestawów do ogólnorozwojowych ćwiczeń siłowych dla Uczniowskich Klubów Sportowych.
      Zaoferowany sprzęt, który dostarczaliśmy do UKS-ów, cechuje wysoka trwałość, funkcjonalność, bezpieczeństwo w użytkowaniu, komplementarność z innym sprzętem i różnorodność w zakresie możliwości eksploatacyjnych. Dodatkowymi walorami jest długi okres gwarancji i objęcie użytkowanego sprzętu serwisem pogwarancyjnym. Wykonany jest estetycznie.
      Wyłoniony w procesie przetargu dostwaca wykonał swoje zadanie solidnie i w terminie, zgodnie z warunkami zawartymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
      Z informacji, jakie napływają ze szkół, dostarczony sprzęt cieszy się ogromną popularnością, szczególnie w małych miejscowościach. Z siłowni korzysta młodzież ćwicząca w różnych sekcjach sportowych.


Dyrektor Biura Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży "Młodzież Polska" Zbigniew Kielczewski
Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży "MŁODZIEŻ POLSKA"


Jednostka Wojskowa 4228 Kraków

Dostawy były zawsze realizowane z należytą starannością, urządzenia spełniały wymagania jakościowe. Firma oceniana jest dobrze przez użytkowników urządzeń w jednostkach wojskowych z rejonu odpowiedzialności Jednostki Wojskowej 4228.

Komenda Portu Wojennego Świnoujście

Usługa została wykonana w umowionym terminie i zamontowana w sposób profesjonalny. W przyszłości ewentualna współpraca z Państwem będzie dla nas przyjemnością.

Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży "MŁODZIEŻ POLSKA"

Wyłoniony w procesie przetargu dostwaca wykonał swoje zadanie solidnie i w terminie, zgodnie z warunkami zawartymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.