(25) 682 50 03
skip to the main content area of this page
Aktualności
Wiadomości
  Maszyny hydrauliczne

Przyrządy hydrauliczne do treningu obwodowego.

2006-05-26 15:00:00


Już na początku lat 90. w Niemczech zapoczątkowano tę formę treningu jako "Fitness Strasse". Tempo życia w jednej dobie oraz bogata oferta zagospodarowania czasu wolnego spowodowała chroniczny brak czasu na jakże konieczny dla zdrowia i dobrego samopoczucia trening fitness. Wymaga on przecież 90-120 minut pobytu w klubie. Rozwiązaniem tego problemu jest powrót do dobrze znanej ze stylu wypoczynkowego metody treningu obwodowego. Niewątpliwą zaletą tego treningu ogólno-kondycyjnego, wzmacniającego motorykę i wytrzymałość, jest krótki - czas maksymalnie 30 minut.
      W przypadku wprowadzenia treningu obwodowego do klubu fitness występują relatywnie niskie koszty inwestycji. Nakłady na niezbędne wyposażenie, w zależności od koncepcji producenta, mieszczą się pomiędzy 50.000 a 100.000 PLN. Wymaga jest powierzchnia około 50-120 metrów kwadratowych w zależności od koncepji, może to być część klubu lub też obiekt samodzielny. Efekty trenningu obwodowego są imponujące tym samym niezwykle motywujące, ponieważ Panie korzystając z kombinacji aktywności fizycznej na zajęciach grupowych oraz odpowiedniej diety poprawiają niemalże z dnia na dzień swoją sylwetkę i zyskują dobre samopoczucie. Cóż jest bardziej motywujące niż uzyskany sukces i poprawa własnego wyglądu.
      Na rynku polskim swą własną ofertę przedstawia firma "SEWIM", która jako pierwsza opracowała serię maszyn hydraulicznych do treningu obwodowego "Gold Line". Urządzenia z tego zestawu wyposażone są w najwyższej jakości cylindry hydraulicze własnej konstrukcji, w wielu przypadkach przewyższające swymi parametrami adaptowane cylindry hydrauliczne, stosowane w sprzęcie innych producentów. Trzystopniowe płynna regulacja zapewnia optymalne zastosowanie dla różnych grup docelowych.
      Trening obwodowy do doskonała oferta dla wszystkich, zwłaszcza dla grupy tych klientów, którzy cierpą na brak czasu - menedżerów, ludzi biznesu, kultury itp..


Powrót do wszystkich wiadomości

Prasa

Na rynku polskim swą własną ofertę przedstawia firma "SEWIM", która jako pierwsza opracowała serię maszyn hydraulicznych do treningu obwodowego "Gold Line". Urządzenia z tego zestawu wyposażone są w najwyższej jakości cylindry hydraulicze własnej konstrukcji, w wielu przypadkach przewyższające swymi parametrami adaptowane cylindry hydrauliczne, stosowane w sprzęcie innych producentów.

Fitness Wellness & SPA, March 24, 2006